Post by siinau on Jul 8, 2020 10:46:40 GMT
Tervetuloa VRER-raveihin 18.07.2020 !
>> Raveissa juostaan vuoden 2020 Mysterious Yankee Memorial karsinnat & finaali.
>> Ravit järjestää Rjazan Trotters.
>> Kilpailupäivä 18.07.2020.
>> VIP 17.07.2020, klo 23.00 mennessä.
Osallistuminen / Rajoitukset:
>> Yksi hevonen voi kilpailla vain yhdessä lähdössä.
>> Money Maker Memorial-karsintoihin 1 hevonen + 1 varahevonen / omistaja.
>> Lähtö 4 & 5: rajattomasti hevosia / omistaja.
>> Keksityt kuskit ovat sallittuja. (ohjastajaa ei ole myöskään pakko merkitä)
>> Tulokset arvotaan raviarvontakoneella
Osallistuminen tapahtuu sähköpostitse osoitteeseen virtsiinau@outlook.com otsikolla: Mysterious20.
>> Osallistua saa vasta kun kutsu näkyy VRER-kalenterissa !
Esimerkki:
Lähtö x (rivinvaihto)
ikä sukupuoli Hevonen / ohjastaja (SEURA) ennätys --
( 6v o Nahkasalkku / siinau (RuKo) 00,0ly -- )
Lähdöt:
Lähtö 1. Mysterious Yankee Memorial - karsinta I, Ryhmäajo 2100m, 12,5 ja nopeammat lämminveriset
p. 5000v€ - 2500v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€.
Lähtö 2. Mysterious Yankee Memorial - karsinta II, Ryhmäajo 2100m, 12,5 ja nopeammat lämminveriset
p. 5000v€ - 2500v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€.
Lähtö 3. Mysterious Yankee Memorial - karsinta III, Ryhmäajo 2100m, 12,5 ja nopeammat lämminveriset
p. 5000v€ - 2500v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€.
Lähtö 4. Ryhmäajo 2100m, 2-vuotiaat lämminveriset
p. 1500v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€ - 100v€.
Lähtö 5. Ryhmäajo 2100m, yli 18,0 aikaiset lämminveriset
p. 2000v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€.
Lähtö 6. Mysterious Yankee Memorial - finaali, Ryhmäajo 2100m, 12,5 ja nopeammat lämminveriset, ei avointa osallistumista !
p. 30 000v€ - 15 000v€ - 7 000v€ - 3500v€ - 1500v€.
OSALLISTUJAT / TULOKSET:
Lähtö 1. Mysterious Yankee Memorial - karsinta I, Ryhmäajo 2100m, 12,5 ja nopeammat lämminveriset
p. 5000v€ - 2500v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€.
1. 10v t Landscape Artist / Tove (Team Ninitra) 12,5a -- 1.13,4ake - finaaliin
2. 4v t Exalted Ach / (ARO) 12,5a -- 1.13,5ake - finaaliin
3. 10v o Promion Unia / (TeamUnia) 10,0 -- 1.13,5ake x - finaaliin
4. 8v o Troubadour d'Arc / (RuKo) 11,3aly -- 1.13,7ake x - finaaliin
5. 11v o Jorah Duán / (ARO) 11,2a -- 1.13,7ake x
6. 9v o Flashfire Ach / (RuKo) 11,1aly -- 1.14,0ake
7. 9v o Rjazán Orion/ Hannes (RDT) 10,1aly -- 1.14,0ake x
8. 8v t Rjazán Perfect Luxury / (SnRa) 13,7a -- 1.14,4ake
9. 9v t Get Better Ace / Elias (Koo) 11,8ake -- 1.14,6ake
10. 9v t Vacances / (RDT) 12,4ly -- 1.14,6ake
11. 7v t Radical Perfectly Random / (RENI) 10,4a -- 1.14,9ake
12. 8v o Gerhard Duán / Veikko (Team Lily) 12,0a -- 1.15,0ake x
Lähtö 2. Mysterious Yankee Memorial - karsinta II, Ryhmäajo 2100m, 12,5 ja nopeammat lämminveriset
p. 5000v€ - 2500v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€.
1. 12v o Experimental Duán / Markus (Koo) 10,6aly -- 1.13,0ake - finaaliin
2. 12v t Rjazán Love You / (RuKo) 11,1aly -- 1.13,3ake - finaaliin
3. 9v t OR’Britannic Desire / (RENI) 10,1a -- 1.13,6ake - finaaliin
4. 9v t Imagine This RC / Urmas (Team Ninitra) 11,2a -- 1.13,8ake - finaaliin
5. 7v o Inferno Ach / (ARO) 09,5a -- 1.14,0ake x
6. 8v o Gargouille de Fey / Lasse (RDT) 12,1aly -- 1.14,2ake x
7. 9v o Northern Chord Pomp / Eero (Team Lily) 11,6a -- 1.14,5ake
8. 9v o Better Fake It RC / Oona (RDT) 11,2ly -- 1.14,6ake x
9. 7v t Dragonessa Snilli / (ARO) 11,4a -- 1.14,6ake
10v t Dragonlily Speed / (SnRa) 11,1a -- k
8v o Ceramic Motion / (TeamUnia) 12,2 -- hrp
8v t Etoile d'Euphorbia / (RuKo) 11,1aly -- hva
Lähtö 3. Mysterious Yankee Memorial - karsinta III, Ryhmäajo 2100m, 12,5 ja nopeammat lämminveriset
p. 5000v€ - 2500v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€.
1. 9v o Crimescene Unia / (SnRa) 10,0a -- 1.13,1ake - finaaliin
2. 12v o Paypack Unia / (TeamUnia) 10,0 -- 1.13,2ake - finaaliin
3. 9v t Rjazán Blue Freesia / Veikko (Team Lily) 10,1a -- 1.13,5ake - finaaliin
4. 9v o Evil Disco / (ARO) 12,2a -- 1.13,5ake - finaaliin
5. 9v t In Your Dreams RC / Arto (RDT) 10,8aly -- 1.13,9ake x
6. 6v t Lady Robinia / Jaana (Koo) 12,1aly -- 1.14,1ake
7. 9v t Countess MacLily / (RuKo) 11,2aly -- 1.14,2ake
8. 10v o Big Game Foxy / (RENI) 09,9a -- 1.14,3ake
9. 9v t Radical Zinzinzin / Sanna (RDT) 11,9aly -- 1.14,4ake
10. 10v t Pheodora Ach / (RuKo) 11,2aly -- 1.14,5ake
11. 10v t Summernight Saga / Gunvor (Team Ninitra) 12,2a -- 1.14,6ake x
6v o Sharpe Ach / (ARO) 10,7a -- hrp
Lähtö 4. Ryhmäajo 2100m, 2-vuotiaat lämminveriset
p. 1500v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€ - 100v€.
Ryhmä 1.
1. 2v t Pyihia Ach / (ARO) 23,0 -- 1.20,3ake xx
2. 2v o Radical Confiance / (RENI) 19,7 -- 1.20,4ake
3. 2v t Rjazán Xanthe / (ARO) 19,9a -- 1.20,7ake
4. 2v t Rana Ideal / Gunvald (Team Ninitra) ei enn. -- 1.20,8ake x
5. 2v o Radical Speeding / (RENI) 22,6a -- 1.20,8ake
6. 2v o Howling Smoke / (ARO) 19,9a -- 1.20,8ake
7. 2v o Rjazán Starshow / (RENI) 19,6a -- 1.21,0ake
8. 2v t Crystallize Unia / (TeamUnia) ei enn. -- 1.21,0ake
9. 2v o Camden Time / (RENI) 18,3a -- 1.21,0ake
10. 2v o Wildstar RC / Juha (Team Lily) 22,6 -- 1.21,2ake xx
Ryhmä 2.
1. 2v t Blue Time Snilli / Tuukka (Team Lily) 22,9 -- 1.20,1ake x
2. 2v o Fantasy Fighter MacLily / (SnRa) ilm. kl -- 1.20,3ake
3. 2v o Death Trip Nin / (ARO) 21,3 -- 1.21,2ake x
4. 2v t Suncrush MacLily / Eero (Team Lily) 22,4 -- 1.21,3ake x
5. 2v o Radical Royal Vodou / (RENI) 21,5a -- 1.21,3ake x
6. 2v t Casino Gem Unia / (TeamUnia) ei enn. -- 1.21,5ake
7. 2v o Master Platinum Unia / (TeamUnia) ei enn. -- 1.21,8ake x
8. 2v o Caraboss Unia / (TeamUnia) ei enn. -- 1.22,0ake x
2v o Radical Chocopress / (RENI) 21,4a -- hva
Lähtö 5. Ryhmäajo 2100m, yli 18,0 aikaiset lämminveriset
p. 2000v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€.
Ryhmä 1.
1. 3v t Luxury Bomb / Robin (Team Ninitra) 18,3 -- 1.18,3ake
2. 3v o Dante Ach / (ARO) 20,0a -- 1.18,4ake x
3. 3v t Rjazán Quiet Elegance / Emilia (Team Lily) 22,1 -- 1.18,6ake
4. 4v o Bungler Pomp / (TeamUnia) 19,2 -- 1.18,6ake
5. 3v o Captain Ach / (ARO) 18,0 -- 1.18,7ake
6. 3v t Stingwray Ach / (ARO) 19,9a -- 1.19,0ake
7. 3v t Furious Attacker / (TeamUnia) 20,1a -- 1.19,2ake xx
8. 4v t Madde Fear / (TeamUnia) 18,0a -- 1.19,3ake
9. 3v t Gillyflower Snilli / Tinja (Team Lily) 22,0a -- 1.19,5ake
10. 4v t Rout Pomp / (RENI) 18,1a -- 1.19,7ake
11. 3v o Piquet / Viveka (Team Lily) 19,3a -- 1.19,9ake x
12. 3v o Cybershot Snilli / (SnRa) 19,1a -- 1.20,0ake
Ryhmä 2.
1. 3v o Specific Derby / Markus (Koo) 19,3aly -- 1.18,1ake
2. 4v o Borzoi Pomp / Isak (Team Ninitra) 18,2a -- 1.18,2ake
3. 3v t Quickgoldwins RC / Veikko (Team Lily) 21,0a -- 1.18,8ake x
4. 3v o Plan B Unia / (TeamUnia) 24,5 -- 1.19,0ake
5. 3v t Stormy Soupir Shav / (RDT) 19,9ke -- 1.19,1ake
6. 3v t Nelilyn Snilli / (SnRa) 19,9 -- 1.19,3ake x
7. 3v t Veni Vidi Win / Jonna (RDT) 18,7ke -- 1.19,5ake
8. 3v o So Perfect Snilli / Tuukka (Team Lily) 21,9a -- 1.19,5ake
9. 3v o Rjazán Fireflyer / Jaana (Koo) 19,0ly -- 1.19,6ake
10. 3v t Hollow Ach / (ARO) 22,0a -- 1.19,7ake
11. 3v o Wonder / Elias (Koo) 18,2ly -- 1.19,9ake
Lähtö 6. Mysterious Yankee Memorial - finaali, Ryhmäajo 2100m, 12,5 ja nopeammat lämminveriset, ei avointa osallistumista !
p. 30 000v€ - 15 000v€ - 7 000v€ - 3500v€ - 1500v€.
Tulokset arpoi enna, kiitos ! <3
1. 9v t OR’Britannic Desire / (RENI) 10,1a – 1.12,2ake - ONNEA !
2. 9v o Crimescene Unia / (SnRa) 10,0a – 1.12,4ake
3. 9v o Evil Disco / (ARO) 12,2a – 1.12,4ake
4. 10v o Promion Unia / (TeamUnia) 10,0 – 1.12,5ake
5. 10v t Landscape Artist / Tove (Team Ninitra) 12,5a – 1.12,6ake
6. 4v t Exalted Ach / (ARO) 12,5a – 1.12,6ake
7. 12v t Rjazán Love You / (RuKo) 11,1aly – 1.13,0ake
8. 8v o Troubadour d’Arc / (RuKo) 11,3aly – 1.13,4ake x
9. 12v o Experimental Duán / Markus (Koo) 10,6aly – 1.13,6ake
10. 9v t Imagine This RC / Urmas (Team Ninitra) 11,2a – 1.13,9ake
9v t Rjazán Blue Freesia / Veikko (Team Lily) 10,1a – hrp
12v o Paypack Unia / (TeamUnia) 10,0 – hyl
>> Raveissa juostaan vuoden 2020 Mysterious Yankee Memorial karsinnat & finaali.
>> Ravit järjestää Rjazan Trotters.
>> Kilpailupäivä 18.07.2020.
>> VIP 17.07.2020, klo 23.00 mennessä.
Osallistuminen / Rajoitukset:
>> Yksi hevonen voi kilpailla vain yhdessä lähdössä.
>> Money Maker Memorial-karsintoihin 1 hevonen + 1 varahevonen / omistaja.
>> Lähtö 4 & 5: rajattomasti hevosia / omistaja.
>> Keksityt kuskit ovat sallittuja. (ohjastajaa ei ole myöskään pakko merkitä)
>> Tulokset arvotaan raviarvontakoneella
Osallistuminen tapahtuu sähköpostitse osoitteeseen virtsiinau@outlook.com otsikolla: Mysterious20.
>> Osallistua saa vasta kun kutsu näkyy VRER-kalenterissa !
Esimerkki:
Lähtö x (rivinvaihto)
ikä sukupuoli Hevonen / ohjastaja (SEURA) ennätys --
( 6v o Nahkasalkku / siinau (RuKo) 00,0ly -- )
Lähdöt:
Lähtö 1. Mysterious Yankee Memorial - karsinta I, Ryhmäajo 2100m, 12,5 ja nopeammat lämminveriset
p. 5000v€ - 2500v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€.
Lähtö 2. Mysterious Yankee Memorial - karsinta II, Ryhmäajo 2100m, 12,5 ja nopeammat lämminveriset
p. 5000v€ - 2500v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€.
Lähtö 3. Mysterious Yankee Memorial - karsinta III, Ryhmäajo 2100m, 12,5 ja nopeammat lämminveriset
p. 5000v€ - 2500v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€.
Lähtö 4. Ryhmäajo 2100m, 2-vuotiaat lämminveriset
p. 1500v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€ - 100v€.
Lähtö 5. Ryhmäajo 2100m, yli 18,0 aikaiset lämminveriset
p. 2000v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€.
Lähtö 6. Mysterious Yankee Memorial - finaali, Ryhmäajo 2100m, 12,5 ja nopeammat lämminveriset, ei avointa osallistumista !
p. 30 000v€ - 15 000v€ - 7 000v€ - 3500v€ - 1500v€.
OSALLISTUJAT / TULOKSET:
Lähtö 1. Mysterious Yankee Memorial - karsinta I, Ryhmäajo 2100m, 12,5 ja nopeammat lämminveriset
p. 5000v€ - 2500v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€.
1. 10v t Landscape Artist / Tove (Team Ninitra) 12,5a -- 1.13,4ake - finaaliin
2. 4v t Exalted Ach / (ARO) 12,5a -- 1.13,5ake - finaaliin
3. 10v o Promion Unia / (TeamUnia) 10,0 -- 1.13,5ake x - finaaliin
4. 8v o Troubadour d'Arc / (RuKo) 11,3aly -- 1.13,7ake x - finaaliin
5. 11v o Jorah Duán / (ARO) 11,2a -- 1.13,7ake x
6. 9v o Flashfire Ach / (RuKo) 11,1aly -- 1.14,0ake
7. 9v o Rjazán Orion/ Hannes (RDT) 10,1aly -- 1.14,0ake x
8. 8v t Rjazán Perfect Luxury / (SnRa) 13,7a -- 1.14,4ake
9. 9v t Get Better Ace / Elias (Koo) 11,8ake -- 1.14,6ake
10. 9v t Vacances / (RDT) 12,4ly -- 1.14,6ake
11. 7v t Radical Perfectly Random / (RENI) 10,4a -- 1.14,9ake
12. 8v o Gerhard Duán / Veikko (Team Lily) 12,0a -- 1.15,0ake x
Lähtö 2. Mysterious Yankee Memorial - karsinta II, Ryhmäajo 2100m, 12,5 ja nopeammat lämminveriset
p. 5000v€ - 2500v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€.
1. 12v o Experimental Duán / Markus (Koo) 10,6aly -- 1.13,0ake - finaaliin
2. 12v t Rjazán Love You / (RuKo) 11,1aly -- 1.13,3ake - finaaliin
3. 9v t OR’Britannic Desire / (RENI) 10,1a -- 1.13,6ake - finaaliin
4. 9v t Imagine This RC / Urmas (Team Ninitra) 11,2a -- 1.13,8ake - finaaliin
5. 7v o Inferno Ach / (ARO) 09,5a -- 1.14,0ake x
6. 8v o Gargouille de Fey / Lasse (RDT) 12,1aly -- 1.14,2ake x
7. 9v o Northern Chord Pomp / Eero (Team Lily) 11,6a -- 1.14,5ake
8. 9v o Better Fake It RC / Oona (RDT) 11,2ly -- 1.14,6ake x
9. 7v t Dragonessa Snilli / (ARO) 11,4a -- 1.14,6ake
10v t Dragonlily Speed / (SnRa) 11,1a -- k
8v o Ceramic Motion / (TeamUnia) 12,2 -- hrp
8v t Etoile d'Euphorbia / (RuKo) 11,1aly -- hva
Lähtö 3. Mysterious Yankee Memorial - karsinta III, Ryhmäajo 2100m, 12,5 ja nopeammat lämminveriset
p. 5000v€ - 2500v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€.
1. 9v o Crimescene Unia / (SnRa) 10,0a -- 1.13,1ake - finaaliin
2. 12v o Paypack Unia / (TeamUnia) 10,0 -- 1.13,2ake - finaaliin
3. 9v t Rjazán Blue Freesia / Veikko (Team Lily) 10,1a -- 1.13,5ake - finaaliin
4. 9v o Evil Disco / (ARO) 12,2a -- 1.13,5ake - finaaliin
5. 9v t In Your Dreams RC / Arto (RDT) 10,8aly -- 1.13,9ake x
6. 6v t Lady Robinia / Jaana (Koo) 12,1aly -- 1.14,1ake
7. 9v t Countess MacLily / (RuKo) 11,2aly -- 1.14,2ake
8. 10v o Big Game Foxy / (RENI) 09,9a -- 1.14,3ake
9. 9v t Radical Zinzinzin / Sanna (RDT) 11,9aly -- 1.14,4ake
10. 10v t Pheodora Ach / (RuKo) 11,2aly -- 1.14,5ake
11. 10v t Summernight Saga / Gunvor (Team Ninitra) 12,2a -- 1.14,6ake x
6v o Sharpe Ach / (ARO) 10,7a -- hrp
Lähtö 4. Ryhmäajo 2100m, 2-vuotiaat lämminveriset
p. 1500v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€ - 100v€.
Ryhmä 1.
1. 2v t Pyihia Ach / (ARO) 23,0 -- 1.20,3ake xx
2. 2v o Radical Confiance / (RENI) 19,7 -- 1.20,4ake
3. 2v t Rjazán Xanthe / (ARO) 19,9a -- 1.20,7ake
4. 2v t Rana Ideal / Gunvald (Team Ninitra) ei enn. -- 1.20,8ake x
5. 2v o Radical Speeding / (RENI) 22,6a -- 1.20,8ake
6. 2v o Howling Smoke / (ARO) 19,9a -- 1.20,8ake
7. 2v o Rjazán Starshow / (RENI) 19,6a -- 1.21,0ake
8. 2v t Crystallize Unia / (TeamUnia) ei enn. -- 1.21,0ake
9. 2v o Camden Time / (RENI) 18,3a -- 1.21,0ake
10. 2v o Wildstar RC / Juha (Team Lily) 22,6 -- 1.21,2ake xx
Ryhmä 2.
1. 2v t Blue Time Snilli / Tuukka (Team Lily) 22,9 -- 1.20,1ake x
2. 2v o Fantasy Fighter MacLily / (SnRa) ilm. kl -- 1.20,3ake
3. 2v o Death Trip Nin / (ARO) 21,3 -- 1.21,2ake x
4. 2v t Suncrush MacLily / Eero (Team Lily) 22,4 -- 1.21,3ake x
5. 2v o Radical Royal Vodou / (RENI) 21,5a -- 1.21,3ake x
6. 2v t Casino Gem Unia / (TeamUnia) ei enn. -- 1.21,5ake
7. 2v o Master Platinum Unia / (TeamUnia) ei enn. -- 1.21,8ake x
8. 2v o Caraboss Unia / (TeamUnia) ei enn. -- 1.22,0ake x
2v o Radical Chocopress / (RENI) 21,4a -- hva
Lähtö 5. Ryhmäajo 2100m, yli 18,0 aikaiset lämminveriset
p. 2000v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€.
Ryhmä 1.
1. 3v t Luxury Bomb / Robin (Team Ninitra) 18,3 -- 1.18,3ake
2. 3v o Dante Ach / (ARO) 20,0a -- 1.18,4ake x
3. 3v t Rjazán Quiet Elegance / Emilia (Team Lily) 22,1 -- 1.18,6ake
4. 4v o Bungler Pomp / (TeamUnia) 19,2 -- 1.18,6ake
5. 3v o Captain Ach / (ARO) 18,0 -- 1.18,7ake
6. 3v t Stingwray Ach / (ARO) 19,9a -- 1.19,0ake
7. 3v t Furious Attacker / (TeamUnia) 20,1a -- 1.19,2ake xx
8. 4v t Madde Fear / (TeamUnia) 18,0a -- 1.19,3ake
9. 3v t Gillyflower Snilli / Tinja (Team Lily) 22,0a -- 1.19,5ake
10. 4v t Rout Pomp / (RENI) 18,1a -- 1.19,7ake
11. 3v o Piquet / Viveka (Team Lily) 19,3a -- 1.19,9ake x
12. 3v o Cybershot Snilli / (SnRa) 19,1a -- 1.20,0ake
Ryhmä 2.
1. 3v o Specific Derby / Markus (Koo) 19,3aly -- 1.18,1ake
2. 4v o Borzoi Pomp / Isak (Team Ninitra) 18,2a -- 1.18,2ake
3. 3v t Quickgoldwins RC / Veikko (Team Lily) 21,0a -- 1.18,8ake x
4. 3v o Plan B Unia / (TeamUnia) 24,5 -- 1.19,0ake
5. 3v t Stormy Soupir Shav / (RDT) 19,9ke -- 1.19,1ake
6. 3v t Nelilyn Snilli / (SnRa) 19,9 -- 1.19,3ake x
7. 3v t Veni Vidi Win / Jonna (RDT) 18,7ke -- 1.19,5ake
8. 3v o So Perfect Snilli / Tuukka (Team Lily) 21,9a -- 1.19,5ake
9. 3v o Rjazán Fireflyer / Jaana (Koo) 19,0ly -- 1.19,6ake
10. 3v t Hollow Ach / (ARO) 22,0a -- 1.19,7ake
11. 3v o Wonder / Elias (Koo) 18,2ly -- 1.19,9ake
Lähtö 6. Mysterious Yankee Memorial - finaali, Ryhmäajo 2100m, 12,5 ja nopeammat lämminveriset, ei avointa osallistumista !
p. 30 000v€ - 15 000v€ - 7 000v€ - 3500v€ - 1500v€.
Tulokset arpoi enna, kiitos ! <3
1. 9v t OR’Britannic Desire / (RENI) 10,1a – 1.12,2ake - ONNEA !
2. 9v o Crimescene Unia / (SnRa) 10,0a – 1.12,4ake
3. 9v o Evil Disco / (ARO) 12,2a – 1.12,4ake
4. 10v o Promion Unia / (TeamUnia) 10,0 – 1.12,5ake
5. 10v t Landscape Artist / Tove (Team Ninitra) 12,5a – 1.12,6ake
6. 4v t Exalted Ach / (ARO) 12,5a – 1.12,6ake
7. 12v t Rjazán Love You / (RuKo) 11,1aly – 1.13,0ake
8. 8v o Troubadour d’Arc / (RuKo) 11,3aly – 1.13,4ake x
9. 12v o Experimental Duán / Markus (Koo) 10,6aly – 1.13,6ake
10. 9v t Imagine This RC / Urmas (Team Ninitra) 11,2a – 1.13,9ake
9v t Rjazán Blue Freesia / Veikko (Team Lily) 10,1a – hrp
12v o Paypack Unia / (TeamUnia) 10,0 – hyl